Dantų implantavimas

Šiuolaikinis dantų implantavimas - tai naujausiomis medicinos žiniomis pagrįstas, bei naujausių technologijų gaminius naudojantis gydymo procesas. Šis procesas susideda iš pagrindinių dviejų etapų. Pirmas ir pats svarbiausias, tai dažniausiai iš titano pagamintos šerdies (sraigto) implantavimas į žandikaulį. Ši kruopštumo ir profesionalumo reikalaujanti operacija atliekama naudojant stiprų nuskausminamą poveikį turinčius vaistus.

 

Vieno danties šerdies implantavimo operacija užima apie pusvalandį. Pirmiausiai yra apnuoginama žandikaulio vieta ten, kur turi būti įsriegtas implanto pagrindas, daroma įpjova ir isriegiamas implantas, užsiuvama žaizda. Po to įsriegtas implanto pagrindas paliekamas gyti. Tai gali tęstis nuo trijų mėnesių iki pusės metų. Gijimo procesas visada stebimas operaciją atlikusio gydytojo. Kai implanto pagrindas prigyja gydytojas gali tęsti operaciją toliau. Daroma dar viena įpjova dantenoje ir atliekamas kitas operacijos etapas, protezuojama - padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

 

Vis dažniau populiarėja greitas implantavimo metodas, galima įsriegti implantą ir pagaminti vainikėlį vieno vizito metu arba kelių dienų bėgyje.  Tai yra įmanoma, kai žandikaulio kaulas implantuojamo danties srityje yra storas, sąkandis taisyklingas, implantas nejuda kaule, dantis yra tokioje vietoje kur jam netenka patirti didelių kramtymo krūvių. Prieš atliekant dantų implantavimo operaciją tiriama pacientų bendra sveikatos būklė – ar nesergama ligomis, galinčiomis įtakoti implanto prigijimą, ar nėra alerginių reakcijų ir kt. Taip pat pasirenkant patį implantą, visada rekomenduojame rinktis tik patikrintų gamintojų produkciją, laikytis gijimo proceso metu visų gydančio gydytojo nurodymų, bei rekomendacijų. Skaitmeniniu principu veikiantis "Hyperion" dantų rentgeno aparatas palengvina nuotraukų darymo procesą operacinėje. Aparatas leidžia daryti įvairiausias dentalines nuotraukas, užtikrinant optimalų kontrastą ir optimalų detalių perteikimą. Be to, pacientui tenka labai maža rentgeno spinduliuotės dozė.